Autor

Je mi pár let přes 30, a vrhnul jsem se opět na studia, změnit kariéru. Jdu si za svým snem, studuji již druhým třetím posledním rokem dálkově obor zdravotnický záchranář.  Škola mě baví, byla to dobrá volba, a těším se, až půjdu do praxe jako přestárlý absolvent 🙂 Když zrovna nestuduju, případně nepraxuju (většinou v Motole, ale byl jsem třeba i v IKEMu), živí mě webový vývoj, hlavně PHP a Linux, v oblasti IT se motám hodně kolem automatizace.

A když se se nevěnuju škole nebo práci, miluju komixy (hlavně DC – Batmana a Arrowverse), občas si zahraju nějaký to RPG (Zaklínač, The Elder Scrolls IV: Oblivion) nebo deskovku (Talisman). Pro ten jsem taky začal barvit figurky, ale jde to pomalu 🙂 Občas si pustím nějaký film či seriál (viz zmiňované arrowerse). Taky se řadím mezi preppery, takže se připravuju na konec světa (sledováním dokumentů počínaje, absolvováním nejrůznějších taktických kurzů konče). Několik let jsem dělal bojová umění (hlavně japonsko – iaijutsu, shurikenjutsu, okinawa kobudo), a teď po pauze chci zase začít, nejspíš se vrhnu na escrimu a wing-tsun.

Taky rád jim (maso maso maso!), miluju dobrý čaj (kvalitní pu-erh) a občas mě baví vařít 🙂 No, a v posledním roce jsem propadl kouzlu karibských rumů a amerických bourbonů. Člověk si musí dělat život hezkým 🙂

No, a zbylý volný čas trávim se svojí velice tolerantní manželkou 🙂

 

Sdílejte